אנא המתן בזמן שאנו בודקים זמינות

loader image

בעת רכישת כרטיסים ולבחירת מקומות באירועים, אנו ממליצים להשתמש לרוחב המכשיר הנייד

ניקלבק פראג

202406יונ19:30ניקלבק פראג תגי אירועtikair tickets,TIKAIR הופעות,tikair כרטיסים,הופעות,הופעות באירופה,הופעות בחול,חברי להקת ניקלבק,טיקאייר הופעות,טיקאייר כרטיסים,טיקאייר כרטיסים להופעות באירופה,כרטיסים,ניקלבק

רכישת כרטיסים להופעה

כרטיסים להופעה של ניקלבק פראג

כיוון שאיננו שולטים בזמן פרסום הכרטיסים על ידי מארגני האירועים, איננו יכולים להאיץ את המסירה. זכור, הכרטיסים שלך מכוסים בערבות TIKAIR

בירור לפני הקניה

פרטי האירוע

כרטיסים להופעה של ניקלבק פראג | ניקלבק כרטיסים | Nickelback

הופעת ניקלבק, להקת הרוק המוכשרת יוצאת למסע הופעות.
הכרטיסים נחטפים – אז מהרו להבטיח את מקומכם! כרטיסים להופעה של ניקלבק בישראל ובכל היעדים זמינים עתה בטיקאייר.
ניתן לרכוש כרטיסים בלבד להופעה של ניקלבק הופעה או חבילה הכוללת כרטיסים להופעות ומותאמת לכם באופן אישי.
שאלו את נציג המכירות של טיקאייר על חבילות מיוחדות להופעה של Nickelback בהופעה ביעד המועדף עליכם.
סיבוב הופעות, כרטיסים להופעה של ניקלבק פראג ובכל היעדים.
כבר כעת ניתן לרכוש כרטיסים להופעות באירופה וחבילות נופש עם הופעות בחו”ל.

רקע

ניקלבק (באנגלית: Nickelback) היא להקת רוק ופוסט-גראנג’ מאלברטה, קנדה שהוקמה בשנת 1995. הלהקה החלה כלהקת קאברים, והתפרסמה בזכות הסינגל “how you remind me”(אנ’) שיצא ב-2001, וכבש את המקום ה-1 במצעד הבילבורד האמריקאי.
הלהקה זכתה בתשעה פרסי ג’ונו, בפרס המוזיקה האמריקאית ובפרס של MTV על “הקליפ הטוב ביותר של השנה” (Hero), ופרס מוזיקה עולמי על “להקת הרוק עם הכי הרבה מכירות עולמיות”.

הפריצה הגדולה

ניקלבק התחילו את דרכם בעיירה קטנה בשם Hana, כ-215 קילומטרים צפון מזרח לקלגרי. הם התחילו כלהקה שעושה גרסאות כיסוי לשירים מפורסמים. לבסוף נמאס להם לנגן שירים של אנשים אחרים וצ’אד, הסולן כתב כמה שירים מקוריים, לווה 4000 דולר מאביו החורג ונסע לוונקובר העיר הגדולה, כדי להקליט את השירים באולפן של חבר. על סמך התוצאות, צ’אד, מייק, ניק וברנדון (המתופף בראשית דרכה של הלהקה) עברו לוונקובר ב-1996. באותה שנה, הקליטו הלהקה את אלבום הדמו שלהם “Hesher” שכלל 7 שירים. מאוחר יותר באותה שנה, הקליטו ניקלבק את אלבום הבכורה שלהם, “Curb”, שאותו הוציאה הלהקה באופן עצמאי ב-1998, ויצאו לסיבוב ההופעות הראשון שלהם. צ’אד, הסולן, מצא דרך מקורית להפיץ את שם הלהקה, הוא אמר לחברים ולמשפחה לבקש בתוכניות הרדיו את שירי ניקלבק. השירים נוגנו שוב ושוב עד שלניקלבק היו מעריצים משלהם.

אלבומים כרטיסים להופעות בחו”ל

מאוחר יותר ב-1998, החליטו חברי הלהקה שהמנהלים שלהם לא היו מסוגלים להביא אותם אל “השלב הבא” והם התחילו לנהל את עצמם. מייק טיפל בהפצה, צ’אד טיפל ביחסי הציבור וריאן טיפל בהזמנות ההופעות. הלהקה השקיעה 30000 דולר באלבום השני, “The State” שהוקלט ויצא כאלבום עצמאי ב-1998. האלבום סימן את פריצת הדרך של הלהקה. הסינגל של הלהקה Leader Of Men נוגן ללא הפסקה בתחנות הרדיו וניקלבק החלו להתפרסם. ניקלבק הופיעו ללא הפסקה, בסיבוב ההופעות של The State הלהקה הופיעה בכ-200 הופעות יחד עם להקות כמו Creed, 3 Doors Down ו-Fuel. הסגנון הפוסט גראנג’י של הלהקה תפס את הקהל ולבסוף חברת התקליטים “EMI” החתימה את הלהקה ו-The State יצא שוב ומכר כ-500,000 עותקים. הוא הגיע למעמד אלבום זהב בקנדה וארצות הברית.

⌊ כרטיסים להופעה של ניקלבק פראג | ניקלבק הופעות | Nickelback ⌋

הרחב

O2 arena Prague

Českomoravská 2345/17, 190 00 Praha 9, צ׳כיהO₂ ארנה הוא היכל ספורט רב תכליתי הממוקם ברובע ליבן שבפראג. הוא אחד מהיכלי הספורט המודרניים ביותר באירופה שיכולים להתאים למספר סוגי ספורט. האולם נבנה כסאזקה ארנה לקראת אליפות העולם בהוקי קרח שנערכה בשנת 2004.

O2 arena Prague

אנו משתמשים בעוגיות באתר שלנו. חלקם חיוניים, בעוד שאחרים עוזרים לנו לשפר את האתר ואת החוויה שלך.