אנא המתן בזמן שאנו בודקים זמינות

loader image

בעת רכישת כרטיסים ולבחירת מקומות באירועים, אנו ממליצים להשתמש לרוחב המכשיר הנייד

Thirty seconds to mars בוקרשט

202425אוק18:00Thirty seconds to mars בוקרשט תגי אירוע2024 thirty seconds to mars,30 second to mars,thirty seconds to mars,thirty seconds to mars 2024,thirty seconds to mars 2024 tour,thirty seconds to mars live,tikair tickets,TIKAIR הופעות,tikair כרטיסים,הופעות,הופעות באירופה,הופעות באירופה 2024,הופעות בחול,טיקאייר הופעות,טיקאייר כרטיסים,טיקאייר כרטיסים להופעות באירופה,כרטיסים

רכישת כרטיסים להופעה

כרטיסים להופעה של Thirty seconds to mars בוקרשט

כיוון שאיננו שולטים בזמן פרסום הכרטיסים על ידי מארגני האירועים, איננו יכולים להאיץ את המסירה. זכור, הכרטיסים שלך מכוסים בערבות TIKAIR

בירור לפני הקניה

פרטי האירוע

כרטיסים להופעה של Thirty Seconds To Mars | Thirty Seconds To Mars בוקרשט | Thirty Seconds To Mars

הופעת Thirty Seconds To Mars, הלהקה האמריקנית המפורסמת יוצאת למסע הופעות.
הכרטיסים נחטפים – אז מהרו להבטיח את מקומכם! כרטיסים להופעה של Thirty Seconds To Mars בישראל ובכל היעדים זמינים עתה בטיקאייר.
ניתן לרכוש כרטיסים בלבד להופעה של Thirty Seconds To Mars הופעה או חבילה הכוללת כרטיסים להופעות ומותאמת לכם באופן אישי.
שאלו את נציג המכירות של טיקאייר על חבילות מיוחדות להופעה של Thirty Seconds To Mars בהופעה ביעד המועדף עליכם.
סיבוב הופעות, כרטיסים להופעה של Thirty Seconds To Mars בוקרשט ובכל היעדים.
כבר כעת ניתן לרכוש כרטיסים להופעות באירופה וחבילות נופש עם הופעות בחו"ל.

רקע

הלהקה נוסדה בשנת 1998 כפרויקט קטן ומשפחתי על ידי האחים ג'ארד ושאנון לטו. לאחר מכן מאט וואכטר הצטרף ללהקה כבסיסט וכנגן קלידים. בעקבות חיפוש גיטריסט, הצטרף טומו מיליסיביק (אחרי שסולון ביקסלר וקווין דרייק עזבו את הלהקה).
מריאיון עם וירג'ין רקורדס: "[שם הלהקה] בעצם מגיע מתזה (עבודת גמר) שהלהקה מצאה באינטרנט שנכתבה ממרצה לשעבר בהארוורד. אחד מהפרקים בתזה נשא את הכותרת "30 שניות למאדים", שבו הוא מרחיב ומדבר על הגידול בטכנולוגיה שבני האדם משתמשים בה, ושאנחנו בעצם כמעט 30 שניות ממאדים. דבר זה מסמל עבורנו, בקצרה, את המוזיקה שלנו."

הפריצה הגדולה

אלבומם הראשון, ששמו כשם הלהקה, הופק על ידי בוב אזרין ויצא ב-13 באוגוסט 2002. האלבום נמכר בלמעלה ממאה אלף עותקים, אך זכה לביקורות מעורבות. שני סינגלים מהאלבום זכו להצלחה – "Capricorn" ו-"Edge Of The Earth", כשהאחרון הגיע למקום ה-31 בטבלת ה-U.S. Mainstream Rock.
שמו של האלבום היה אמור להיות "Welcome to the Universe", ונושאו הכללי הוא המאבק האנושי. "Revolution", שיר שהוקלט עבור האלבום, לא נכלל באלבום בשל המילים שלו שלא תאמו לרעיון הכללי של האלבום, והעובדה שהן היו יכולות להתפרש בצורה לא נכונה. בסופו של דבר, הלהקה בחרה שלא לכלול את השיר באלבום לאור פיגועי 11 בספטמבר 2001.

אלבומים כרטיסים להופעות בחו"ל

שתי רצועות נוספות הוקלטו עבור האלבום: "Phase 1: Fortification" נכלל בדיסק סינגל של "Capricorn" שיצא בבריטניה, ו-"Anarchy in Tokyo" שנכלל כרצועת בונוס בהוצאה היפנית של האלבום.
הופעתו הראשונה עם הלהקה של הגיטריסט החדש, טומו מיליסיביק, הייתה ב-3 בפברואר 2003 ב-"The Late Late Show with Craig Kilborn", בה ניגנו את "Edge of the Earth".

⌊ כרטיסים להופעה של Thirty Seconds To Mars | Thirty Seconds To Mars בוקרשט | Thirty Seconds To Mars ⌋

הרחב

Hala Laminor

Bulevardul Basarabia 256, București 030352, רומניהאולם אירועים בבוקרשט, רומניה

Hala Laminor

אנו משתמשים בעוגיות באתר שלנו. חלקם חיוניים, בעוד שאחרים עוזרים לנו לשפר את האתר ואת החוויה שלך.