אנא המתן בזמן שאנו בודקים זמינות

loader image

בעת רכישת כרטיסים ולבחירת מקומות באירועים, אנו ממליצים להשתמש לרוחב המכשיר הנייד

ריקי מרטין מדריד

202417יול21:00ריקי מרטין מדריד תגי אירועtikair tickets,TIKAIR הופעות,tikair כרטיסים,הופעות,הופעות באירופה,הופעות באירופה 2024,הופעות בחול,הזמר ריקי מרטין,טיקאייר הופעות,טיקאייר כרטיסים,טיקאייר כרטיסים להופעות באירופה,כרטיסים,ריקי מרטין,ריקי מרטין בארץ,ריקי מרטין הופעה

רכישת כרטיסים להופעה

כרטיסים להופעה של ריקי מרטין מדריד

כיוון שאיננו שולטים בזמן פרסום הכרטיסים על ידי מארגני האירועים, איננו יכולים להאיץ את המסירה. זכור, הכרטיסים שלך מכוסים בערבות TIKAIR

בירור לפני הקניה

פרטי האירוע

כרטיסים להופעה של ריקי מרטין מדריד | ריקי מרטין כרטיסים | Ricky Martin

הופעת ריקי מרטין, הזמר הפוארטו ריקני המוכשר יוצא למסע הופעות.
הכרטיסים נחטפים – אז מהרו להבטיח את מקומכם! כרטיסים להופעה של רייקי מרטין בישראל ובכל היעדים זמינים עתה בטיקאייר.
ניתן לרכוש כרטיסים בלבד להופעה של Ricky Martin הופעה או חבילה הכוללת כרטיסים להופעות ומותאמת לכם באופן אישי.
שאלו את נציג המכירות של טיקאייר על חבילות מיוחדות להופעה של ריקי מרטין בהופעה ביעד המועדף עליכם.
סיבוב הופעות, כרטיסים להופעה של ריקי מרטין מדריד ובכל היעדים.
כבר כעת ניתן לרכוש כרטיסים להופעות באירופה וחבילות נופש עם הופעות בחו"ל.

אודות

ריקי מרטין נולד וגדל בסן חואן שבפוארטו ריקו. כבר בהיותו ילד גילה כישרון מוזיקלי. בגיל 6 החל להופיע בפרסומות בטלוויזיה, והופיע בהצגות בית הספר, כמו גם במקהלת בית הספר. אז החל לקחת שיעורים בפיתוח קול ובמשחק במטרה לנצל את כישרונו לטובת קריירה בתחום.
בשנת 1984, כשהוא בן 12 בלבד, התקבל ללהקת הבנים הלטינית "Menudo", אשר זכתה להצלחה רבה בשנות השמונים. מרטין, שהיה הסולן הראשי בלהקה הפך למושא הערצה ברחבי אמריקה הלטינית עוד בטרם סיים את לימודיו התיכוניים.

הפריצה הגדולה

אלבום הבכורה שלו, Ricky Martin, יצא לחנויות בנובמבר 1991. שנה וחצי אחר כך יצא אלבומו השני, "Me Amarás". שני האלבומים יצאו בחברת "סוני" העולמית וביססו את מרטין ככוכב לטיני מן השורה הראשונה. בשלב זה החליט כי הגיע הזמן לנסות לפרוץ אל השוק הבינלאומי. לשם כך הגיע לארצות הברית, שם התקבל לאופרת הסבון "בית חולים כללי", וגילם על במות ברודוויי את מריוס ב"עלובי החיים".
ב-1996 יצא אלבומו השלישי, "A Medio Vivir", שכלל את הלהיט העולמי "María", שהיה לסינגל הראשון של מרטין בארצות הברית.
בפברואר 1998 יצא אלבומו הרביעי, "Vuelve", שכלל את הלהיט "The Cup of Life", שהיה לשיר הרשמי של מונדיאל 1998 ועל כן זכה לחשיפה כלל-עולמית.

אלבומים כרטיסים להופעות בחו"ל

במאי 1999 יצא לחנויות אלבומו דובר האנגלית הראשון של מרטין, הנקרא "Ricky Martin" (כשם אלבומו הראשון), שכלל את להיטו הגדול ביותר, "Livin' la Vida Loca". הסינגל הגיע למקום הראשון בארצות הברית ובבריטניה והיה לאחד הלהיטים הגדולים של שנת 1999. באלבום שילב מרטין בין מוזיקת הפופ למוזיקה הלטינית, ז'אנר אשר זכה להצלחה רבה בשלהי שנות התשעים. האלבום נמכר מעל ל-17 מיליון עותקים ברחבי העולם ומרטין היה לאחד האומנים הבולטים של תעשיית המוזיקה העולמית.

⌊ כרטיסים להופעה של ריקי מרטין מדריד | ריקי מרטין הופעות | Ricky Martin ⌋

הרחב

WiZink Center

Av. Felipe II, s/n, 28009 Madrid, ספרדפלאסיו דה דפורטס דה לה קומונידד דה מדריד הוא היכל ספורט במדריד שבספרד. ההיכל בעל קיבולת מקסימלית של 18,000 מקומות ישיבה והוא משמש לתחרויות ספורט, הופעות ואירועים שונים. שמו המסחרי הוא WiZink Center.

WiZink Center

אנו משתמשים בעוגיות באתר שלנו. חלקם חיוניים, בעוד שאחרים עוזרים לנו לשפר את האתר ואת החוויה שלך.