אנא המתן בזמן שאנו בודקים זמינות

loader image

בעת רכישת כרטיסים ולבחירת מקומות באירועים, אנו ממליצים להשתמש לרוחב המכשיר הנייד

יולי, 2021

202102יול19:00קנדריק לאמאר דבליןבואו לראות את אחת הלהקות המצליחות במופע מדהים של פעם בחיים. הזמינו כרטיסים להופעה של קנדריק לאמאר והבטיחו את מקומכם19:00
* מועדי ושעות האירוע עשויים להשתנות,באחריותך לעקוב אחר עדכונים עם הפקת האירוע
(GMT+03:00)
הצג בזמן שלי
אומן: קנדריק לאמאר תגי אירועדבלין,הופעה קנדריק לאמאר,הופעות,הופעות באירופה,הופעות בחו"ל,הופעות בחול,כרטיסים,כרטיסים להופעות,קנדריק לאמאר בדבלין,קנדריק לאמאר הופעה,קנדריק לאמאר הופעה בישראל,קנדריק לאמאר הופעות,קנדריק לאמאר ישראל,קנדריק לאמאר כרטיסים

אומן

קנדריק לאמארכרטיסים וחבילות להופעות של קנדריק לאמאר | Kendrick Lamar | קנדריק לאמאר כרטיסים קנדריק לאמאר הראפר האמריקאי חוזר לאחר מספר שנים של הפסקה, קנדריק לאמאר מגיע להקפיץ אותכם עם מסע הופעות. הכרטיסים נחטפים – אז מהרו להבטיח את מקומכם! כרטיסים להופעה של קנדריק לאמאר בכל היעדים זמינים עתה בטיקאייר. ניתן לרכוש כרטיסים להופעות בלבד להופעה של קנדריק לאמאר סיבוב הופעות או חבילה הכוללת כרטיסים להופעות ומותאמת לכם באופן אישי. שאלו את נציג המכירות של טיקאייר על חבילות מיוחדות להופעה של קנדריק לאמאר ביעד המועדף עליכם. ניתן להשיג כרטיסים וחבילות להופעות של קנדריק לאמאר בכל היעדים. רקע קנדריק לאמאר דאקוורת' (באנגלית: Kendrick Lamar Duckworth; נולד ב-17 ביוני 1987), המוכר כקנדריק לאמאר, K-Dot וכ- קונג פו קני הוא ראפר אמריקאי מקומפטון שבקליפורניה. לאמאר התחיל את קריירת המוזיקה שלו בחברת תקליטים עצמאית, שנקראה "טופ דואוג אנטרטיינמנט", אך ב-2012 הצטרפו לאמאר וחברת התקליטים שבה חתם לאינטרסקופ רקורדס ולאפטרמת'. בנוסף, לאמאר חבר בסופרגרופ מהחוף המערבי, בלאק היפי, יחד עם הראפרים ג'יי רוק, סקולבוי קיו ואב-סול. לאמאר נחשב כיום לאחד מהראפרים הטובים בעולם. תחילת הקריירה לאמאר זכה לראשונה להצלחה ולהכרה בציבור לאחר שב-2010 הוציא את המיקסטייפ הרביעי שלו, "Overly Dedicated". שנה לאחר מכן הוא הוציא בלעדית ל-iTunes את האלבום העצמאי הראשון שלו, "Section.80". לפני שהוציא את אלבומו השני, לאמאר הספיק להתארח בשירים של ראפרים ידועים, כמו: ד"ר דרה, דה גיים, דרייק, טאליב קוולי, באסטה ריימס, וורן ג'י, ליל ויין, אי-40 ויאנג ג'יזי. ב-22 באוקטובר 2012 הוציא לאמאר את האלבום השני שלו, "good kid, m.A.A.d city". האלבום הגיע למקום השני במצעד בילבורד 200 והסינגלים מתוכו: "Swimming Pools (Drank)",‏ "Bitch, Don't Kill My Vibe" ו-"Poetic Justice" נכנסו למצעד Top 40 האמריקאי בז'אנר הראפ. האלבום אף הוכתר כאלבום פלטינה על ידי איגוד תעשיית ההקלטות האמריקאי (RIAA). בתחילת 2013, MTV הכתיר את לאמאר במקום הראשון ברשימת אמני ההיפ הופ הטובים של השנה (MTV's Hottest MCs in the Game). הופעות ואלבומים לאמאר זכה בסכום כולל של שבעה פרסי גראמי. הוא השיג שבע מועמדויות בטקס פרסי הגראמי ה-56 ב-2014, כולל אלבום השנה על "good kid, m.A.A.d city" ותגלית השנה. בטקס פרסי הגראמי ה-57 ב-2015, הסינגל שלו "i" הביא לו את שתי הזכיות הראשונות שלו: פרס הגראמי לשיר הראפ הטוב ביותר ופרס הגרמי להופעת הראפ הטובה ביותר. לאמאר השיג את המועמדות השנייה שלו לאלבום השנייה עבור בטקס פרסי הגראמי ה-58 עבור "To Pimp a Butterfly", וגם הוביל את הקטגוריה עם 11 מועמדויות. הוא עבר את אמינם כראפר שמשיג הכי הרבה מועמדויות בערב אחד, ושני לאמן אחרי מייקל ג'קסון שמחזיק את השיא עם 12 מועמדויות מאז 1984. לאמאר היה האמן בעל הכי הרבה פרסי גראמי באותו ערב, 5 במספר, כולל אלבום הראפ הטוב ביותר. הראפר הופיע בפעם הראשונה ברשימת Time 100 של "טיים מגזין" ב-2016.

זמן

(שישי) 19:00
* מועדי ושעות האירוע עשויים להשתנות,באחריותך לעקוב אחר עדכונים עם הפקת האירוע
(GMT+03:00) הצג בזמן שלי

מיקום

Marlay Park

Grange Rd, Rathfarnham, Dublin, D14 Y6X5, אירלנד

הנחיות בריאות לאירוע זה

מסכות נדרשות
טמפרטורה נבדקת בכניסה
מרחק פיזי נשמר
אזור האירועים מחוטא

Marlay ParkGrange Rd, Rathfarnham, Dublin, D14 Y6X5, אירלנדפארק באירלנד

פרטי האירוע

כרטיסים להופעה של קנדריק לאמאר דבלין | Kendrick Lamar | קנדריק לאמאר כרטיסים

קנדריק לאמאר הראפר האמריקאי חוזר לאחר מספר שנים של הפסקה,
קנדריק לאמאר מגיע להקפיץ אותכם עם מסע הופעות. הכרטיסים נחטפים – אז מהרו להבטיח את מקומכם!
כרטיסים להופעה של קנדריק לאמאר בכל היעדים זמינים עתה בטיקאייר.
ניתן לרכוש כרטיסים להופעות בלבד להופעה של קנדריק לאמאר סיבוב הופעות או חבילה הכוללת כרטיסים להופעות ומותאמת לכם באופן אישי.
שאלו את נציג המכירות של טיקאייר על חבילות מיוחדות להופעה של קנדריק לאמאר ביעד המועדף עליכם.
ניתן להשיג כרטיסים להופעה של קנדריק לאמאר דבלין ובכל היעדים.
כבר כעת ניתן לרכוש כרטיסים להופעות באירופה וחבילות נופש עם הופעות בחו"ל.

רקע

קנדריק לאמאר דאקוורת' (באנגלית: Kendrick Lamar Duckworth; נולד ב-17 ביוני 1987),
המוכר כקנדריק לאמארK-Dot וכ- קונג פו קני הוא ראפר אמריקאי מקומפטון שבקליפורניה. לאמאר התחיל את קריירת המוזיקה שלו בחברת תקליטים עצמאית,
שנקראה "טופ דואוג אנטרטיינמנט", אך ב-2012 הצטרפו לאמאר וחברת התקליטים שבה חתם לאינטרסקופ רקורדס ולאפטרמת'.
בנוסף, לאמאר חבר בסופרגרופ מהחוף המערבי, בלאק היפי, יחד עם הראפרים ג'יי רוק, סקולבוי קיו ואב-סול. לאמאר נחשב כיום לאחד מהראפרים הטובים בעולם.

תחילת הקריירה

לאמאר זכה לראשונה להצלחה ולהכרה בציבור לאחר שב-2010 הוציא את המיקסטייפ הרביעי שלו, "Overly Dedicated".
שנה לאחר מכן הוא הוציא בלעדית ל-iTunes את האלבום העצמאי הראשון שלו, "Section.80". לפני שהוציא את אלבומו השני, לאמאר הספיק להתארח בשירים של ראפרים ידועים,
כמו: ד"ר דרה, דה גיים, דרייק, טאליב קוולי, באסטה ריימס, וורן ג'י, ליל ויין, אי-40 ויאנג ג'יזי.
ב-22 באוקטובר 2012 הוציא לאמאר את האלבום השני שלו, "good kid, m.A.A.d city".
האלבום הגיע למקום השני במצעד בילבורד 200 והסינגלים מתוכו: "Swimming Pools (Drank)",‏ "Bitch, Don't Kill My Vibe" ו-"Poetic Justice" נכנסו למצעד Top 40 האמריקאי בז'אנר הראפ.
האלבום אף הוכתר כאלבום פלטינה על ידי איגוד תעשיית ההקלטות האמריקאי (RIAA). בתחילת 2013, MTV הכתיר את לאמאר במקום הראשון ברשימת אמני ההיפ הופ הטובים של השנה (MTV's Hottest MCs in the Game).

הופעות בחו"ל ואלבומים

לאמאר זכה בסכום כולל של שבעה פרסי גראמי. הוא השיג שבע מועמדויות בטקס פרסי הגראמי ה-56 ב-2014,
כולל אלבום השנה על "good kid, m.A.A.d city" ותגלית השנה. בטקס פרסי הגראמי ה-57 ב-2015, הסינגל שלו "i" הביא לו את שתי הזכיות הראשונות שלו:
פרס הגראמי לשיר הראפ הטוב ביותר ופרס הגרמי להופעת הראפ הטובה ביותר.
לאמאר השיג את המועמדות השנייה שלו לאלבום השנייה עבור בטקס פרסי הגראמי ה-58 עבור "To Pimp a Butterfly", וגם הוביל את הקטגוריה עם 11 מועמדויות.
הוא עבר את אמינם כראפר שמשיג הכי הרבה מועמדויות בערב אחד, ושני לאמן אחרי מייקל ג'קסון שמחזיק את השיא עם 12 מועמדויות מאז 1984.
לאמאר היה האמן בעל הכי הרבה פרסי גראמי באותו ערב, 5 במספר, כולל אלבום הראפ הטוב ביותר. הראפר הופיע בפעם הראשונה ברשימת Time 100 של "טיים מגזין" ב-2016.

כרטיסים להופעה של קנדריק לאמאר דבלין | Kendrick Lamar | קנדריק לאמאר הופעות

הרחב

אנו משתמשים בעוגיות באתר שלנו. חלקם חיוניים, בעוד שאחרים עוזרים לנו לשפר את האתר ואת החוויה שלך.

X
X