אנא המתן בזמן שאנו בודקים זמינות

loader image

בעת רכישת כרטיסים ולבחירת מקומות באירועים, אנו ממליצים להשתמש לרוחב המכשיר הנייד

ניקי מינאז' פריז

202409יונ18:30ניקי מינאז' פריז תגי אירועtikair tickets,TIKAIR הופעות,tikair כרטיסים,הופעה של ניקי מינאז,הופעות,הופעות באירופה,הופעות באירופה 2024,הופעות בחול,טיקאייר הופעות,טיקאייר כרטיסים,טיקאייר כרטיסים להופעות באירופה,כרטיסים,ניקי מינאז,ניקי מינאז הופעה,ניקי מינאז הופעות,ניקי מינאז סיבוב הופעות

רכישת כרטיסים להופעה

כרטיסים להופעה של ניקי מינאז' פריז

כיוון שאיננו שולטים בזמן פרסום הכרטיסים על ידי מארגני האירועים, איננו יכולים להאיץ את המסירה. זכור, הכרטיסים שלך מכוסים בערבות TIKAIR

בירור לפני הקניה

פרטי האירוע

כרטיסים להופעה של ניקי מינאז’ פריז | ניקי מינאז’ כרטיסים | Niki Minaj

הופעת ניקי מינאז’, הזמרת האמריקנית המפורסמת יוצאת למסע הופעות.
הכרטיסים נחטפים – אז מהרו להבטיח את מקומכם! כרטיסים להופעה של ניקי מינאז’ בישראל ובכל היעדים זמינים עתה בטיקאייר.
ניתן לרכוש כרטיסים בלבד להופעה של Niki Minaj הופעה או חבילה הכוללת כרטיסים להופעות ומותאמת לכם באופן אישי.
שאלו את נציג המכירות של טיקאייר על חבילות מיוחדות להופעה של Niki Minaj בהופעה ביעד המועדף עליכם.
סיבוב הופעות, כרטיסים להופעה של ניקי מינאז פריז ובכל היעדים.
כבר כעת ניתן לרכוש כרטיסים להופעות באירופה וחבילות נופש עם הופעות בחו”ל.

רקע

אוניקה טאניה מאראג’ נולדה בפרבר סיינט ג’יימס, פורט אוף ספיין שבטרינידד וטובגו. סבתה מצד אביה היא אפרו-טרינידית, סבה מצד אביה הוא הודי-טרינידיאני ואימה היא אפרו-טרינידיאנית. בגיל חמש עברה להתגורר ברובע קווינס שבעיר ניו יורק ושם גדלה. אביה של מינאז’ היה מנהל פיננסי, שעבר התעללות בילדותו וסבל מהתמכרות לאלכוהול וסמים. לטענת קארול, אמא של מינאז’, הוא אף ניסה לרצוח אותה (את קארול) כשהצית את ביתם באש בדצמבר 1987. בשנת 2021, הוא נהרג בתאונת פגע וברח.

הפריצה הגדולה

ב-5 ביולי 2007 הוציאה מינאז’ את המיקסטייפ הראשון שלה, Playtime Is Over, דרך חברות התקליטים יאנג מאני ו-Dirty Money Entertainment.
המיקסטייפ השני של מינאז’, Sucka Free, יצא לאור ב-12 באפריל 2008 דרך חברות התקליטים יאנג מאני ו-Dirty Money Entertainment. ליל ויין מופיע ברצועות רבות באלבום זה. מלבד ליל ויין, מופיעים באלבום זה האמנים גוסי מיין, ליל קים, רנסום, וג’אדאקיס.
המיקסטייפ השלישי של מינאז’, Beam Me Up Scotty, יצא לאור ב-18 באפריל 2009, דרך חברות התקליטים יאנג מאני ו-Dirty Money Entertainment.

אלבומים כרטיסים להופעות בחו”ל

באפריל 2010 הוציאה מינאז’ את הסינגל הראשון שלה, “Massive Attack” בשיתוף שון גארט, ולבסוף הוחלט לא להכניסו לאלבום הבכורה שלה.
באוגוסט הוציאה מינאז’ את סינגל הבכורה הרשמי שלה, “Your Love”. הסינגל זכה להצלחה והגיע למקום הראשון במצעד הראפ בבילבורד. מינאז’ הפכה לאישה הראשונה שהגיעה למקום הראשון במצעד זה משנת 2002. בספטמבר באותה שנה הוציאה מינאז’ את השיר “Check It Out” בשיתוף ויל.איי.אם להורדה דיגיטלית ב-iTunes. השיר טיפס עד ל-30 הגדולים בעזרת הורדות דיגיטליות בלבד. במקביל הוציאה מינאז’ כסינגל שני הרשמי שלה את השיר “Right Thru Me” שזכה להצלחה והגיע ל-40 הגדולים בבילבורד.

⌊ כרטיסים להופעה של ניקי מינאז’ פריז | ניקי מינאז’ הופעות | Niki Minaj ⌋

הרחב

ACCORHOTELS ARENA

8 Boulevard de Bercy, 75012 Paris, צרפתאקור הוטל ארנה, לשעבר ברסי ארנה, מוכר גם כהיכל הספורט פריז-ברסי, הוא מתקן רב תכליתי השוכן בשכונת ברסי, סמוך לפארק ברסי ברובע השנים-עשר של פריז, בירת צרפת. ההיכל ניתן לזיהוי בנקל בזכות הארכיטקטורה המיוחדת שלו והעובדה שהוא נבנה כפירמידה המכוסה בכל פיאותיה בדשא ירוק עד. ההיכל נקרא על שם רשת המלונות אקור.

ACCORHOTELS ARENA

אנו משתמשים בעוגיות באתר שלנו. חלקם חיוניים, בעוד שאחרים עוזרים לנו לשפר את האתר ואת החוויה שלך.