ספטמבר, 2020

02ספט19:00האירוע כבר התקייםפיקסיז בודפשטבואו לראות את אחת הלהקות המצליחות במופע מדהים של פעם בחיים. הזמינו כרטיסים להופעה של פיקסיז והבטיחו את מקומכם תגי אירועpixies,בודפשט,הופעה פיקסיז בישראל,הופעות,הופעות פיקסיז,הפיקסיז,הפיקסיז בישראל כרטיסים,הפיקסיז הופעה,הפיקסיז ישראל,כרטיסים,כרטיסים להופעה פיקסיז,כרטיסים להופעה של פיקסיז,כרטיסים להופעות,כרטיסים להופעות של פיקסיז,כרטיסים לפיקסיז,כרטיסים פיקסיז,להקת פיקסיז,פיקסיז,פיקסיז 2020,פיקסיז אלבומים,פיקסיז בארץ,פיקסיז בישראל כרטיסים,פיקסיז בפראג,פיקסיז הופעה,פיקסיז הופעות,פיקסיז ישראל,פיקסיז כרטיסים,פיקסיז כרטיסים ישראל,פיקסיז להקה,פיקסיז מופע,פיקסיז שירים

זמן

(רביעי) 19:00
* מועדי ושעות האירוע עשויים להשתנות,באחריותך לעקוב אחר עדכונים עם הפקת האירוע

מיקום

Budapest Park

כותרת מדור הכרטיסים

כרטיסים פיקסיז הופעות 2020

להקת פיקסיז, להקת הרוק האמריקנית המפורסמת יוצאת למסע הופעות. הכרטיסים להופעות נחטפים – אז מהרו להבטיח את מקומכם! כרטיסים להופעות לכל ההופעות של פיקסיז כרטיסים בכל היעדים זמינים עתה בטיקאייר. ניתן לרכוש כרטיסים בלבד להופעה של פיקסיז הופעה או חבילה הכוללת כרטיסים ומותאמת לכם באופן אישי. שאלו את נציג המכירות של טיקאייר על חבילות מיוחדות להופעה של הופעה פיקסיז בישראל או ביעד המועדף עליכם. סבב הופעות, כרטיסים וחבילות להופעות של פיקסיז 2020 בכל היעדים. זה לא משנה פיקסיז בארץ או פיקסיז הופעות באירופה, כרטיסים בטוחים קונים רק בטיקאייר. רקע צארלס תומפסון נפגש לראשונה עם גואי סנטיאגו במעונות הסטודנטים של אוניברסיטת מסצוסטס אמהרסט והם החלו לנגן יחד בזמנם החופשי. בהמשך לימודיו נסע במסגרת תוכנית לחילופי סטודנטים לפוארטו ריקו, אך התקשה בלימודי ספרדית ומאס במגורים בדירה עם שותף שאותו תיאר כעליז, מוזר ומשוגע, וחזר לבוסטון. הוא החליט לפרוש מלימודיו באוניברסיטה ולהקים עם סנטיאגו להקה. זאת הייתה תחילת דרכם כלהקה, כרטיסים להופעות של להקת פיקסיז 2020.

כיוון שאיננו שולטים בזמן פרסום הכרטיסים על ידי מארגני האירועים, איננו יכולים להאיץ את המסירה. זכור, הכרטיסים שלך מכוסים בערבות TIKAIR.

כרטיסים אינם זמינים יותר למכירה לאירוע זה!

אנו משתמשים בעוגיות באתר שלנו. חלקם חיוניים, בעוד שאחרים עוזרים לנו לשפר את האתר ואת החוויה שלך.

X
X