אנא המתן בזמן שאנו בודקים זמינות

loader image

בעת רכישת כרטיסים ולבחירת מקומות באירועים, אנו ממליצים להשתמש לרוחב המכשיר הנייד

טייק ד'את רומא

202408יול19:00טייק ד'את רומא תגי אירועtikair tickets,TIKAIR הופעות,tikair כרטיסים,הופעה של טייק דאת,הופעות,הופעות באירופה,הופעות באירופה 2024,הופעות בחול,טייק ד'את,טייק דאת להקה,טיקאייר הופעות,טיקאייר כרטיסים,טיקאייר כרטיסים להופעות באירופה,כרטיסים,להקת טייק דאת

רכישת כרטיסים להופעה

כרטיסים להופעה של טייק ד'את רומא

כיוון שאיננו שולטים בזמן פרסום הכרטיסים על ידי מארגני האירועים, איננו יכולים להאיץ את המסירה. זכור, הכרטיסים שלך מכוסים בערבות TIKAIR

בירור לפני הקניה

פרטי האירוע

כרטיסים להופעה של טייק ד’את רומא | טייק ד’את כרטיסים | Take That

הופעת טייק ד’את, להקת הבנים הבריטית המפורסמת יוצאת למסע הופעות.
הכרטיסים נחטפים – אז מהרו להבטיח את מקומכם! כרטיסים להופעה של טייק ד’את בישראל ובכל היעדים זמינים עתה בטיקאייר.
ניתן לרכוש כרטיסים בלבד להופעה של Take That הופעה או חבילה הכוללת כרטיסים להופעות ומותאמת לכם באופן אישי.
שאלו את נציג המכירות של טיקאייר על חבילות מיוחדות להופעה של TAKE THAT בהופעה ביעד המועדף עליכם.
סיבוב הופעות, כרטיסים להופעה של טייק ד’את רומא ובכל היעדים.
כבר כעת ניתן לרכוש כרטיסים להופעות באירופה וחבילות נופש עם הופעות בחו”ל.

רקע

טייק ד’את (באנגלית: Take That) היא להקת בנים בריטית. הלהקה הוקמה במנצ’סטר בשנת 1990 והתפרקה בשנת 1996, זמן מה לאחר עזיבתו של רובי ויליאמס. במחצית הראשונה של שנות התשעים נחשבה ללהקה הבריטית המצליחה ביותר, עם הצלחה מוגבלת בארצות הברית. בשנת 2005 התאחדו ארבעת חברי הלהקה הנותרים, וחזרו לפעילות. בשנת 2010 גם ויליאמס שב ללהקה, אך בהמשך הפכה הלהקה לשלישייה עם עזיבתו בשנית של ויליאמס ועזיבתו של ג’ייסון אורנג’.

הפריצה הגדולה

הלהקה הוקמה על ידי האמרגן נייג’ל מרטין סמית’, והוחתמה בחברת התקליטים תקליטי RCA. בעקבות הצלחתה של להקת הבנים האמריקנית ניו קידס און דה בלוק. חברי הלהקה היו גארי בארלו, רובי ויליאמס, מארק אואן, הווארד דונלד וג’ייסון אורנג’. הלהקה הקליטה שלושה אלבומי אולפן, כשתשעה סינגלים מתוכם דורגו במקום הראשון במצעדים הבריטיים. ב-15 ביולי 1995, עזב רובי ויליאמס את הלהקה. ב-13 בפברואר 1996, הודיעה הלהקה על פירוקה. מעט לאחר פירוקה, הוציאה הלהקה אלבום אוסף הכולל את כל הסינגלים שהוציאה הלהקה מתחילת דרכה, ושני שירים נוספים שהופיעו לראשונה באלבום זה. באותה שנה רובי ויליאמס, גארי בארלו ומארק אואן פנו לקריירות סולו. הווארד דונלד החל לעבוד כדי ג’יי, וג’ייסון אורנג’ פנה למשחק ואף סיים לימודי דוקטורט.

אלבומים כרטיסים להופעות בחו”ל

בנובמבר 2005 שודר סרט דוקומנטרי שעסק בלהקה והצלחתה חסרת התקדים. בסרט השתתפו כל חברי הלהקה, כולל רובי ויליאמס ומנהלם, נייג’ל מרטין סמית’. לאחר שידור הסרט כינסה הלהקה מסיבת עיתונאים בה הודיעו על איחוד לסיבוב הופעות בבריטניה, שהחל באפריל 2006 וכלל 26 הופעות. כמו כן, עם איחוד הלהקה הפיצה הלהקה אלבום אוסף נוסף. ב-27 בנובמבר 2006, הלהקה הוציאה לאור את האלבום “Beautiful World”, אלבום האולפן הראשון מזה 11 שנים ואף יצאה לסיבוב הופעות שנמכר שבעה חודשים מראש וכלל 59 הופעות. ב-24 בנובמבר 2008, הוציאה הלהקה את אלבום האולפן השני שלהם מאז חזרו לעבוד יחדיו, “The Circus”, האלבום מכר יותר ממיליון עותקים במהלך פחות מחודש וכך הגיעו למקום הראשון במצעד הבריטי. מסע ההופעות בעקבות האלבום נכנס לספר השיאים של גינס כמסע ההופעות שנמכר הכי מהר אי פעם.

⌊ כרטיסים להופעה של טייק ד’את רומא | טייק ד’את הופעות | Take That ⌋

הרחב

Cavea Auditorium Parco della Musica

Via Pietro de Coubertin, 30, 00196 Roma RM, איטליהאולם קונצרטים ברומא, איטליה

Cavea Auditorium Parco della Musica

אנו משתמשים בעוגיות באתר שלנו. חלקם חיוניים, בעוד שאחרים עוזרים לנו לשפר את האתר ואת החוויה שלך.