אנא המתן בזמן שאנו בודקים זמינות

loader image

בעת רכישת כרטיסים ולבחירת מקומות באירועים, אנו ממליצים להשתמש לרוחב המכשיר הנייד

טול מנצ'סטר

202401יונ19:30טול מנצ'סטר תגי אירועtikair tickets,TIKAIR הופעות,tikair כרטיסים,הופעות,הופעות באירופה,הופעות בחול,טול,טול הופעות,טול להקה,טיקאייר הופעות,טיקאייר כרטיסים,טיקאייר כרטיסים להופעות באירופה,כרטיסים

רכישת כרטיסים להופעה

כרטיסים להופעה של טול מנצ'סטר

כיוון שאיננו שולטים בזמן פרסום הכרטיסים על ידי מארגני האירועים, איננו יכולים להאיץ את המסירה. זכור, הכרטיסים שלך מכוסים בערבות TIKAIR

בירור לפני הקניה

פרטי האירוע

כרטיסים להופעה של טול מנצ'סטר | טול כרטיסים | Tool

הופעת טול ( Tool ), להקת המטאל אלטרנטיבי האמריקנית יוצאת למסע הופעות.
הכרטיסים נחטפים – אז מהרו להבטיח את מקומכם! כרטיסים להופעה של טול בישראל ובכל היעדים זמינים עתה בטיקאייר.
ניתן לרכוש כרטיסים בלבד להופעה של Tool הופעה או חבילה הכוללת כרטיסים להופעות ומותאמת לכם באופן אישי.
שאלו את נציג המכירות של טיקאייר על חבילות מיוחדות להופעה של Tool בהופעה ביעד המועדף עליכם.
סיבוב הופעות, כרטיסים להופעה של טול מנצ'סטר ובכל היעדים.
כבר כעת ניתן לרכוש כרטיסים להופעות באירופה וחבילות נופש עם הופעות בחו”ל.

רקע

טוּל (אנגלית: Tool) היא להקת מטאל אלטרנטיבי ופרוגרסיב מטאל אמריקנית, שגובשה ב-1990 בלוס אנג’לס, קליפורניה, כאשר המתופף דני קארי חבר לחזרות עם שכנו, הזמר מיינארד ג’יימס קינן, הגיטריסט אדם ג’ונס והבסיסט פול דאמור. החלטתו הוכחה כמוצלחת כאשר הופעות הלהקה הפכו מבוקשות.

הפריצה הגדולה

במהלך שנות השמונים עברו חבריה לעתיד של להקות טול, הגיטריסט/בסיסט פול דאמור, המתופף דני קארי, הגיטריסט אדם ג’ונס והזמר מיינארד ג’יימס קינן לגור בלוס אנג’לס בדרך המקרה. דאמור וג’ונס שניהם רצו להיכנס לתעשיית הסרטים. קארי נהיה מתופף מקצועי אשר ניגן עבור קרול קינג, פיגמיי לאב סירקוס וגרין ג’לי.

אלבומים כרטיסים להופעות בחו”ל

טול קיבלו הכרה מיידית עם הוצאת המיני-אלבום המסחרי הראשון שלהם “אופיאט” (Opiate) ב-1992, אשר שאל את שמו מציטוטו המפורסם של קרל מרקס: “הדת היא אופיום להמונים”. המיני-אלבום שכלל שישה שירים, הכיל את הצליל הכבד ביותר שהלהקה כתבה עד היום. יחד איתם מופיעים הסינגלים “Hush” ו-“Opiate”. וידאו קליפ עבור “Hush” נוצר על ידי קן אנדרוז מלהקת פייליור, כאשר חברי הלהקה מופיעים עירומים ופיותיהם מכוסים באיזולירבנד כדי להביע מחאה על צינזור. באופן אירוני הרגולציה של האחראים על צנזורת האיברים ב-FCC גרמה לכך שהקליפ שודר כשאיברי המין של חברי הלהקה מכוסים בקרטון שעליו כתוב Parental Advisory (“יועץ להורים”).

⌊ כרטיסים להופעה של טול מנצ'סטר | טול הופעות | Tool ⌋

הרחב

AO Arena

Victoria Station Approach, Hunts Bank, Manchester M3 1AR, בריטניהמנצ'סטר ארנה הוא אולם במנצ'סטר שבאנגליה. האולם, הממוקם מעט מצפון למרכז העיר, שוכן ברובו מעל תחנת הרכבת מנצ'סטר ויקטוריה בשטח זכויות האוויר של התחנה. באולם מספר מקומות הישיבה הרב ביותר לאולם מקורה בממלכה המאוחדת, והשני באירופה.

AO Arena

אנו משתמשים בעוגיות באתר שלנו. חלקם חיוניים, בעוד שאחרים עוזרים לנו לשפר את האתר ואת החוויה שלך.