אנא המתן בזמן שאנו בודקים זמינות

loader image

בעת רכישת כרטיסים ולבחירת מקומות באירועים, אנו ממליצים להשתמש לרוחב המכשיר הנייד

הוזייר ברצלונה

202430יונ21:30הוזייר ברצלונה תגי אירועtikair tickets,tikair כרטיסים,הוזייר,הוזייר הופעות,הוזייר זמר,הופעות,הופעות באירופה,הופעות בחול,הזמר הוזייר,טיקאייר הופעות,טיקאייר כרטיסים,טיקאייר כרטיסים להופעות באירופה,כרטיסים

רכישת כרטיסים להופעה

כרטיסים להופעה של הוזייר ברצלונה

כיוון שאיננו שולטים בזמן פרסום הכרטיסים על ידי מארגני האירועים, איננו יכולים להאיץ את המסירה. זכור, הכרטיסים שלך מכוסים בערבות TIKAIR

בירור לפני הקניה

פרטי האירוע

כרטיסים להופעה של הוזייר ברצלונה | Hozier | הוזייר כרטיסים

הופעת הוזייר, הזמר האירי המפורסם והמוכשר יוצא למסע הופעות.
הכרטיסים נחטפים – אז מהרו להבטיח את מקומכם! כרטיסים להופעה של הוזייר בישראל ובכל היעדים זמינים עתה בטיקאייר.
ניתן לרכוש כרטיסים בלבד להופעה של הוזייר הופעה או חבילה הכוללת כרטיסים להופעות ומותאמת לכם באופן אישי.
שאלו את נציג המכירות של טיקאייר על חבילות מיוחדות להופעה של Hozier בהופעה ביעד המועדף עליכם.
סיבוב הופעות, כרטיסים להופעה של הוזייר ברצלונה ובכל היעדים.
כבר כעת ניתן לרכוש כרטיסים להופעות באירופה וחבילות נופש עם הופעות בחו”ל.

רקע

אנדרו הוזייר-בירן (באנגלית: Andrew Hozier-Byrne, נולד ב-17 במרץ 1990), הידוע יותר בשם הבמה שלו הוזייר (Hozier), הוא מוזיקאי וזמר-יוצר אירי. ב-2013 הוציא את המיני-אלבום הראשון שלו, “Take Me to Church”. את המיני-אלבום השני, “From Eden”, הוציא ב-2014. אלבום הבכורה שלו, “Hozier”, יצא באוקטובר 2014.

הפריצה הגדולה

הוזייר נולד בבריי, מחוז ויקלו, בנו של מוזיקאי. הוא החל ללמוד לתואר במוזיקה בטריניטי קולג’, דבלין, אך נשר מהלימודים באמצע שנת הלימודים הראשונה שלו כדי להקליט דמואים עבור יוניברסל מיוזיק גרופ. בזמן שלמד בטריניטי, הפך לחלק מהתזמורת של טריניטי. הוא היה חבר בקבוצה Anúna בין השנים 2008 ל-2012, וקיבל תפקיד סולו בתקליט של הקבוצה משנת 2012 “Illumination”, כששר את “La Chanson de Mardi Gras”. הוא השתתף בסיבוב ההופעות הבינלאומי של הקבוצה כולל הופעות בנורווגיה והולנד.

אלבומים כרטיסים להופעות בחו”ל

הוזייר כתב את השיר “Take Me to Church” ב-2013 בין במות פתוחות בדבלין; הדמו המחוספס הביא לכך שהוא חתם בחברת התקליטים העצמאית רוביוורקס רקורדס. הוזייר הוציא את המיני-אלבום הראשון שלו, שנקרא גם Take Me to Church, ב-3 ביולי. הוא הופיע בבילבורד 200. הוא הקליט תחילה גרסאות דמו של רצועות באולפן בעליית הגג שלו לפני שעבד על התקליט עם המפיק רוב קירוואן. הסינגל יצא בספטמבר 2013. הקליפ, שרמז לנושאים של הומופוביה, יצא באותו חודש, לאחר שנוצר ב”תקציב זעום” וצולם כולו בשחור-לבן.

ההצלחה באירופה

בשנת 2014 הוציא הוזייר את המיני-אלבום השני שלו, From Eden. הוזייר הוציא את האלבום, Hozier, ב-19 בספטמבר 2014, כולל רצועות משני המיני אלבומים הראשונים שלו. האלבום שאב השראה ממוזיקת פולק, R&B ובלוז. האלבום זכה להצלחה ביקורתית והגיע למקום הראשון באירלנד ולמקום השני בבילבורד 200 בארצות הברית. האלבום הוא פלטינה כפולה בבריטניה ובארצות הברית. לאחר יציאת “Take Me to Church”, האלבום הוציא חמישה סינגלים שיצאו מ-2014 עד 2016.

⌊ כרטיסים להופעה של הוזייר ברצלונה | Hozier | הוזייר הופעות ⌋

הרחב

Pueblo Español

Av. de Francesc Ferrer i Guàrdia, 13, Sants-Montjuïc, 08038 Barcelona, ספרדמוזיאון תחת כיפת השמיים, שנבנה ב-1929, עם 117 בניינים שמציגים את האדריכלות האופיינית באזורים שונים בספרד.

Pueblo Español

אנו משתמשים בעוגיות באתר שלנו. חלקם חיוניים, בעוד שאחרים עוזרים לנו לשפר את האתר ואת החוויה שלך.